Nominace pro Křesadlo v Ústeckém kraji

Město akce:
Bez města
Typ akce:
Komunitní akce
Akce probíhá:
20. prosinec 2022 – 28. únor 2023

Dobrý den z Dobrovolnického centra v Ústí nad Labem,

 

startujeme 21. ročník oceňování dobrovolníků - KŘESADLO. 

Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci....a nebo jsou to neobyčejní lidé, kteří dělají obyčejné věci?

 

Nominovat dobrovolníka může každý - rodiče, kamarádi, sousedé, kolegové, manžel/ka, koordinátor dobrovolníků, zástupce úřadu či organizace. 

Dobrovolnictví je svět bohatý na možnosti a příležitosti...lidé pomáhají různě a mnoha cílovým skupinám. Mnoho dobrovolníků působí v sociálně zdravotní sféře, dochází do domovů pro seniory, do dětských domovů, do chráněných dílen či stacionářů, do hospiců, nemocnic apod....a jsou také přínosem např. v ekologii, kultuře, sportu nebo při mimořádných událostech. 

Věříme, že i v dalších oblastech jsou zapálení lidé se srdcem na dlani a jejich činnost pomáhá potřebným, ať už sousedům, organizaci, obci, památce, zvířatům, přírodě...

 

KŘESADLO je možností, jak dobrovolníka ocenit, poděkovat jim a v rámci krásné atmosféry slavnostního večera dobrovolnictví oslavit. Slavnostní ceremoniál je plánován na květen 2023.

 

V příloze naleznete VÝZVU s bližšími informacemi a NOMINAČNÍ FORMULÁŘ (text v nominaci je možné doplnit fotem nominovaného dobrovolníka - např. při dobrovolnické činnosti).

 

Ke stažení na:

Regionální dobrovolnické centrum pro Ústecký kraj - www.dobrovolnictvi-usteckykraj.cz 

 https://dobrovolnictvi-usteckykraj.cz/nominace-na-kresadlo-2022

Nominační formulář - KŘESADLO 2022

Výzva - KŘESADLO 2022