Školení koordinátorů dobrovolníků v Brně

Město akce:
Bez města
Typ akce:
Komunitní akce
Akce probíhá:
9. – 25. listopad 2021 01:00–01:00

Jste koordinátorem dobrovolníků a rádi byste se ve své práci více profesionalizovali? Nebo jste dobrovolníkem a chcete zjistit, jaká Vám z toho plynou práva a povinnosti? Nebo byste se dobrovolníkem chtěli stát, ale nevíte, jak na to? Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje ve spolupráci s Diecézní charitou Brno vás zve na zajímavá školení v Brně! Kurzy jsou zdarma a jsou limitovány počtem 10 účastníků v kurzu.

Školení pro koordinátory dobrovolníků proběhne ve dvou termínech. Jedná se o třídenní kurz, kde se dozvíte více z legislativy týkající se dobrovolnictví, ale také probereme další zajímavá témata jako nehierarchické řízení, tipy na propagaci i fundrising nebo jak na aktivizaci a motivaci dobrovolníků. Přihlaste se do 1.11.2021 a zajistěte si své místo v kurzu.

úterý 9.11.2021 – čtvrtek 11.11.2021 - kurz určený pro organizace bez akreditace Ministerstva vnitra.

úterý 23.11.2021 – čtvrtek 25.11.2021 - kurz určený pro organizace akreditované Ministerstvem vnitra.

Na kurzy se můžete přihlásit pomocí tohoto formuláře.  Detaily k programu najdete na webu RDC JMK.

Školení pro dobrovolníky proběhne ve čtvrtek 21. října 2021. Přijďte se inspirovat možnostmi dobrovolnictví v JmK, nasát možnosti dobrovolnictví, ale také si třeba poslechnout, jak nepřepálit začátek a vyhnout se tak syndromu vyhoření. Přihlásit se můžete pomocí tohoto formuláře a detaily k programu najdete opět na webu RDC JMK.

 Těšíme se na vás!