Výcvikové a canisterapeutické sdružení Hafík, z.s.

Název organizace:
Výcvikové a canisterapeutické sdružení Hafík, z.s.
Právní forma:
spolek
IČ:
26515598
Adresa organizace:
Domanín 150, 379 01 Třeboň
Oblast dobrovolnické služby:
Pomoc osobám sociálně slabýmPomoc osobám zdravotně postiženýmPomoc při péči o děti, mládež a rodiny v jejich volném časePomoc příslušníkům národnostních menšinPomoc seniorům
Povaha dobrovolnické služby:
Dlouhodobá ?
Místo výkonu dobrovolnické služby:
Česká republika
Nabytí právní moci akreditace:
27. září 2023
Číslo rozhodnutí o udělení akreditace:
MV-132475-5/OPK-2023
Účinnost akreditace:
27. září 2023 – 27. září 2027

Organizace má akreditovaný projekt: „Dobrovolnické činnosti prostřednictvím canisterapeutických týmů“.

 

Organizace provádí canisterapeutický výcvik psů a vysílá dobrovolníky – canisterapeuty do přijímajících organizací s kterými má uzavřeny smlouvy: např. Domov pro seniory Máje – České Budějovice, MŠ speciální – České Budějovice, Dětský stacionář Světluška – České Budějovice, Dětský domov se školou – České Budějovice, MŠ, ZŠ a PŠ při centru Arpida – České Budějovice, MŠ, ZŠ ..pro sluchově postižené….České Budějovice, MŠ Sluníčko Třeboň, MŠ, ZŠ speciální a praktická škola –Diakonie ČE Rolnička, Domov důchodců – Hluboká nad Vltavou, Domov pro seniory – Třeboň, TEP – centrum soc. služeb, Domovy pro seniory – Veselí nad Lužnicí, Denní a týdenní stacionář Duha – Písek, Domov pro seniory Světlo – Písek, Bobelovka – Jindřichův Hradec, DDM hl.m. Prahy, Dětský domov Staňkov, Dětský domov Písek, Diakonie ČCE Blanka – Písek, Senior – dům – Soběslav, Domov pro seniory Bechyně, Domov Mladá – Milovice nad Labem, MŠ speciální – Nymburk a další.

 

Dobrovolnici a jejich psi jsou řádně vycvičení, dostávají certifikaci – osvědčení o zkouškách. Dobrovolníci jsou pojištěni a je s nimi uzavřena smlouva.