Dobrovolnické centrum ADRA ve Zlíně slaví

29. prosince 2022

Dobrovolnické centrum ADRA Zlín slaví 30 let. Všechno nejlepší ke kulatinám a hromadu úžasných dobrovolnických zážitků! Skvělý dárek by byl 30 nových dobrovolníků, jako svíček na dort, co vy na to?  A vřele doporučujeme návštěvu výstavy ve Zlíně. 

 

"Srdečně vás zveme na putovní výstavu u příležitosti třicátého výročí založení české pobočky ADRA. Na fotografiích známých i neznámých fotografů se ohlédneme za historií naší pomoci. Návštěvníci a návštěvnice se budou moci seznámit s šesti oblastmi, ve kterých jsme pomáhali a pomáháme dosud, od humanitární pomoci, přes vzdělávání až po dobrovolnictví. Součástí jsou také příběhy a citace příjemců pomoci, jejichž životů ze organizace ADRA v posledních třiceti letech dotkla.

„Když vám vaše úžasná paní, se kterou hrajete Město, jméno,.. řešíte nejrůznější témata od kytek, zvířat až po „zubařinu“, probíráte se starými fotkami a vzpomínáte s ní na její život, jen tak poví, že vás má ráda a drží ji tady i to, že zase za týden přijdete! Potom si uvědomíte, jaký to má význam a kolik energie z toho čerpá sám dobrovolník.“

Dobrovolnice Andrea

Výstava byla zahájena v dubnu 2022 v Praze, odkud putuje do dalších jedenácti měst v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. Nyní se dostala k nám do Zlína a prohlédnout si ji můžete až do 3. ledna 2023.

Více informací o výstavě a dalších akcích spojených s oslavami třicátého výročí naší organizace se dozvíte na www.30let.adra.cz a na našich sociálních sítích." (zdroj: adra.cz)