O dobrovolnictví na Veletrhu práce a vzdělávání

20. března 2021

Od úterý 30. března do čtvrtka 1. dubna 2021 proběhne online Veletrh práce a vzdělávání — Klíč k příležitostem®, který organizuje ve spolupráci s partnery plzeňská agentura Grafia.
Je určen každému, kdo má zájem získat či změnit zaměstnání. Příležitost zde dostanou i zájemci o brigády a stáže. Veletrh je také otevřen všem studentům i absolventům středních škol, odborných škol, učilišť a univerzit.

Akce proběhne na webových stránkách, kde budou zájemcům k dispozici nejen seznamy nabízených pracovních pozic v prezentujících firmách, ale také zde budou po celou dobu konání Veletrhu práce a vzdělávání otevřeny různé veřejné poradny. 

Podstatnou částí Veletrhu práce a vzdělávání jsou ovšem i různé přednášky. Vzhledem k tomu, že v oblasti dobrovolnictví je možné získat pro mnohé firmy vysoce ceněnou praxi, byla oslovena vedoucí Regionálního dobrovolnického centra Plzeňského kraje a Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM Vlasta Faiferlíková. Ta ve středu 31. března 2021 ve 13:00 hodin promluví nejen o významu a důležitosti dobrovolnictví pro společnost, ale také o jeho výhodách pro pracovní uplatnění dobrovolníků.