Putovní výstava v Prachaticích

1. ledna 2021

Putovní výstava dokumentující obrovské nasazení a nezištnou pomoc neziskových organizací během nouzového stavu bude od února do 10. března 2021 v Prachaticích.

Výstavu fotografií „Česká vlna solidarity, aneb Občanská společnost v boji proti covid-19“ připravil sekretariát Rady vlády pro nestátní neziskové organizace a prachatičtí jej poprvé viděli v Národním domě v Prachaticích v rámci konání Zastupitelstva města Prachatice a dále pak po celý měsíc v Nové radnici ve všech třech patrech.

Putovní výstava dokumentující obrovské nasazení a nezištnou pomoc neziskových organizací během nouzového stavu byla poprvé vystavena v Lichtenštejnském paláci v Praze a od února do 10. března 2021 bude po celý měsíc i v Prachaticích, díky městu Prachatice a Dobrovolnickému centru Prachatice.

Na 66 fotografiích si prohlédneme velkou vlnu solidarity různě velkých neziskových organizací, které pomáhaly, pomáhají dál při nejrůznějších aktivitách (šití roušek, rozvoz potravinové pomoci, krizové intervence po telefonu, venčení psů, pořádání koncertů, distribuce ochranných pomůcek …). 

Přijďte se podívat.

zdroj: www.prachatice.eu, Hanka RH+ Rabenhauptová