Sdružení Hafík, z.s. - JČK

4. března 2021

Výcvikové canisterapeutické sdružení Hafík, z.s. (dále jen Hafík) vzniklo v lednu roku 2001 v Třeboni jako organizace zabývající se výukou a testováním dobrovolníků, výcvikem canisterapeutických týmů a především praktikováním odborné canisterapie. Od roku 2008 je z. s. Hafík akreditovaným dobrovolnickým centrem v úseku dlouhodobé dobrovolnické služby.

Hlavním posláním této dlouhodobé akreditované dobrovolnické služby je podpora osob se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním, seniorů a osob ze sociokulturně odlišného prostředí a jejich začleňování do většinové společnosti. V ČR se Hafík stal první organizací, jež je způsobilá provádět akreditovanou dobrovolnickou službu v oblasti vysílání dobrovolníků s jejich otestovanými terapeutickými psy.

Letošní rok slaví Hafík své 20. narozeniny a na jeho oslavu si nadělili nové webové stránky. Veselý design, přehledný obsah a možnosti členské sekce přináší uživatelsky příjemnější web, na kterém najdete všechny potřebné informace.

"O nový design, strukturu webu a administraci velmi obsáhlé databáze Hafíka se nám postaral pan Tomáš Macek, který to s námi neměl vůbec jednoduché, ale každé přání plnil nad naše očekávání. Velmi děkujeme za spolupráci a úžasně odvedou práci na našem webu!"

Za RDC pro Jihočeský kraj webovky chválíme (nejsou totiž žádný štěk) a přejeme hodně štěstí!!!

zdroj: https://www.canisterapie.org/home